Nowa edycja Ghost of Tsushima została zapowiedziana! Co będzie zawierała?

adrianG

Nowa edycja Ghost of Tsushima została zapowiedziana! Gracze będą mogli nabyć kompletne wydanie gry z wszystkimi wypuszczonymi do tej pory elementami oraz z nowym DLC. Przygotowany przez twórców dodatek zabierze graczy na zupełnie nową wyspę, gdzie czekać będzie na nich sporo nowej zawartości.

Nowa edycja Ghost of Tsushima została zapowiedziana! Twórcy przygotowali nową zawartość!

Jeszcze w tym miesiącu Ghost of Tsushima będzie obchodzić swoją pierwszą rocznicę. Gra została ciepło przyjęta w środowisku graczy i okazała się wielkim hitem. Twórcy gry widząc jak duży sukces odniosła ich produkcja postanowili wydać do niej nową zawartość. 

Już 20 sierpnia do sprzedaży trafi Ghost of Tsushima Director's Cut. Będzie to zupełnie nowa edycja gry, która trafi na PlayStation 4 i PlayStation 5. W jej skład wejdzie podstawowa wersja gry Ghost of Tsushima, wszystkie elementy jakie do tej pory pojawiły się do gry oraz zupełnie nową zawartość.

Twórcy gry przygotowali duże DLC do gry, które zabierze graczy na wyspę Iki. Nowa lokacja przyniesie ze sobą wiele nowych aktywności. Możemy liczyć na nową historię fabularną, nowe postaci, nowe tereny do zbadania oraz znacznie więcej. DLC wchodzące w skład Ghost of Tsushima Director's Cut dostępne będzie również dla podstawowej wersji gry, jednak nie za darmo. Osoby posiadające podstawową wersję gry, chcąc zagrać w nowe DLC będą musieli je zakupić.

Aktualności

Zobacz wszystkie