The Sims 4 Wiejska sielanka na oficjalnym zwiastunie z rozgrywki! Twórcy promują dodatek!

adrianG

The Sims 4 Wiejska sielanka na oficjalnym zwiastunie z rozgrywki! Gracze mogą zobaczyć jak nowy dodatek prezentuje się w akcji. Twórcy przedstawiają najważniejsze funkcje, elementy i resztę nowej zawartości. Nowy dodatek powinien zaciekawić wiele osób, a zwłaszcza te fascynujące się życiem na wsi.

The Sims 4 Wiejska sielanka na oficjalnym zwiastunie z rozgrywki! Nowy dodatek zapowiada się ciekawie

The Sims 4 mimo kilku lat istnienia na rynku nadal ma się świetnie. Przez cały ten czas do gry pojawiło się wiele różnych dodatków. Dzięki temu gra oferuje wiele ciekawych elementów oraz opcji. Niedawno został zapowiedziany kolejny dodatek do gry. Tym razem gracze będą mogli przenieść się na wieś i poznać uroki wiejskiego życia.

The Sims 4 Wiejska sielanka zaoferuje wiele charakterystycznych dla wsi zadań i prac. Gracze będą mogli zając się hodowlą zwierząt, ale także pracami w ogrodzie przy swoich roślinach. Własne owoce i warzywa będzie można wykorzystać w kuchni do przygotowania różnych potraw, a te ciekawsze i większe okazy wystawić w konkursie na jarmarku.

Twórcy gry opublikowali materiał z rozgrywki prezentujący najnowszy dodatek. Można się z niego wiele dowiedzieć na temat nowej zawartości i poznać kilka szczegółów. The Sims 4 Wiejska sielanka pojawi się już 22 lipca i dostępne będzie do użytku tego samego dnia od godziny 17:00 czasu polskiego.

Aktualności

Zobacz wszystkie