Nieprawdopodone doniesienia! PES 2022 będzie darmowy?

bartekZ

Nieprawdopodobne doniesienia pojawiły się w sieci! Czy jedna z dwóch najpopularniejszych gier piłkarskich będzie w tym roku wydana za darmo? Wiele wskazuje na to, że PES 2022 będzie darmowy, a Konami zdecyduje się na tak zwane free-to-play. Sensacyjne plotki prawdopodobnie potwierdzą się w najbliższych dniach. Co planuje japoński wydawca? O co chodzi i czego możemy oczekiwać po takim a nie innym zagraniu producenta?

Nieprawdopodobne doniesienia! PES 2022 będzie darmowy? Tego nikt się nie spodziewał!

Japończycy z Konami nie przestają zaskakiwać! W sieci pojawiły się nieprawdopodobne wręcz doniesienia. Jak się okazuje, najnowszy PES ma być darmowy. Deweloperzy prawdopodobnie zdecydują się na wydanie gry w tak zwanym free-to-play. Skąd w ogóle taki pomysł? Na razie trudno wyrokować w tymże temacie i mimo wszystko należy poczekać na oficjalne potwierdzenie zaskakujących wieści. Takowe może pojawić się już w najbliższym czasie.

Warto dodać, że Konami po raz pierwszy poważnie zaskoczyło już w czerwcu. Wtedy też pojawiła się tajemnicza produkcja nazwana "New Football Game Online Performance Test". Ostatecznie okazała się ona czymś na wzór dema tudzież wczesnej bety PES 2022. Jednakże, propozycja nie spodobała się graczom. Według nich, animacje oraz grafika stały na - po prostu - opłakanym poziomie. Czy zatem producenci się nie przyłożyli i czeka nas darmowy "półprodukt" zamiast dopracowanej, płatnej gry? Robi się coraz ciekawiej...

Aktualności

Zobacz wszystkie