Lokalizacja mapy Test Drive Unlimited Solar Crown ujawniona! Poznaliśmy datę premiery gry!

adrianG

Lokalizacja mapy Test Drive Unlimited Solar Crown ujawniona! Nowe szczegóły na temat najnowszej części Test Drive Unlimited zostały ujawnione. Chociaż informacji jest niewiele, to są one istotne i bardzo ciekawe. Opublikowano kolejny zwiastun gry, który zdradza jej lokalizację. Pod koniec wideo dostrzec można dokładną datę premiery gry.

Lokalizacja mapy Test Drive Unlimited Solar Crown ujawniona! Dokładna data premiery jest już znana!

Opublikowano najnowszy zwiastun nachodzącego Test Drive Unlimited Solar Crown. Wideo prezentuje się świetnie, ale nie pokazuje ujęć z rozgrywki. Dowiadujemy się z niego dwóch istotnych informacji na temat gry. Poznaliśmy lokalizację, do której gra nas zabierze oraz dokładną datę premiery.

Najnowsza odsłona serii Test Drive Unlimited zlokalizowana będzie na wyspie Hong Kong. Co ciekawe, wyspa ma być odzwierciedlona w skali 1:1, więc powinniśmy spodziewać się wielu ciekawych miejsc oraz dróg. Tak jak w poprzednich odsłonach serii, również w tej części gracze będą mogli swobodnie poruszać się po całej mapie, a do dyspozycji dostaną wiele samochodów na licencji znanych marek.

Gracze będą musieli jeszcze uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Test Drive Unlimited Solar Crown pojawi się dopiero 22 września 2022 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Aktualności

Zobacz wszystkie