Lost Judgment na nowym materiale prezentującym rozgrywkę! Ujawniono nowe funkcje!

adrianG

Lost Judgment na nowym materiale prezentującym rozgrywkę! Nowy zwiastun zdradza kolejne funkcje, które pojawią się w grze. Można zapoznać się z głównymi aktywnościami, które będą czekały na graczy podczas rozgrywki, ale oprócz tego zaprezentowane zostały dodatkowe aktywności. Gracze nie będą się nudzić, ponieważ dodatkowe aktywności są ciekawe i różnią się między sobą.

Lost Judgment na nowym materiale prezentującym rozgrywkę! W grze pojawi się kilka dodatkowych aktywności!

Podczas zorganizowanego przez Sony wydarzenia State of Play zaprezentowano nadchodzące nowości, które ukażą się na konsolach PlayStation. Jedną z pokazanych nowości był zwiastun prezentujący rozgrywkę w Lost Judgment. Gra została zapowiedziana 2 miesiące temu, jednak teraz możemy przyjrzeć się jej dokładnie. Na materiale pokazano różne aktywności wykonywane podczas gry. Gracze mogą przyjrzeć się jak wygląda wspinaczka, skoki, skradanie się, bójki z przeciwnikami oraz prowadzenie śledztwa.

Oprócz tego w grze pojawią się różne ciekawe dodatkowe aktywności. Gracze będą mogli tańczyć w klubie tanecznym poprzez naciskanie odpowiednich klawiszy we właściwym momencie. Poza tym będzie można spróbować swoich sił w walkach odbywających się na sali bokserskiej oraz również w pojedynkach robotów w klubie robotyki. Zwolennicy szybkiej jazdy będą mogli wziąć udział w wyścigach organizowanych przez gang motocyklowy. 

Premiera gry odbędzie się 24 września wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

Aktualności

Zobacz wszystkie