Zmiana komentatorów w FIFA 22? Koniec epoki Szpakowskiego!

bartekZ

Zmiana komentatorów w FIFA 22? Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się przełomu. Czy po raz pierwszy od roku 2005 w grze zabraknie Dariusza Szpakowskiego, czyli komentatorskiej legendy naszego kraju? W sieci ujawniono, kto może zajść jego miejsce. Powody takiej decyzji nie są jednak jeszcze znane. To może być wielka rewolucja, na którą fani FIFY cieszą się już teraz. Na oficjalne potwierdzenie wieści trzeba jednak nadal czekać. Kto ma zatem zastąpić Dariusza Szpakowskiego?

Zmiana komentatorów w FIFA 22? Koniec epoki Dariusza Szpakowskiego!

FIFA 22 zmierza do nas wielkimi krokami. W ostatnich dniach odnośnie gry pojawiły się pierwsze oficjalne szczegóły, o których będziemy zresztą informować w kolejnych newsach. Teraz jednak chcemy skupić się na niebywale interesujących doniesieniach, dotyczących zmiany obsady komentatorskiej w nowej odsłonie gry piłkarskiej od EA. Jak dobrze wiadomo, już od 2005 roku niezmiennie "na mikrofonie" zasiadał tam Dariusz Szpakowski. Teraz ma się to zmienić.

Zdaniem youtubera Kartomiania, jego miejsce zajmie Tomasz Smokowski. Dobrze poinformowany internauta, który od lat tworzy nagrania związane z FIFĄ zdradził, że popularny "Smoku" zajmie miejsce Szpakowskiego i będzie tworzył komentarz z duecie z Jackiem Laskowskim. Ile jednak w tym prawdy? Na potwierdzenie tych wieści trzeba jeszcze poczekać. Już teraz jednak zelektryzowało to społeczność FIFY w całej Polsce. Gracze uważają, że to zmiana na dobre. Tymczasem dla Szpakowskiego to kolejny cios po tym, jak nie skomentował finału EURO 2020 na rzecz Mateusza Borka.

Aktualności

Zobacz wszystkie