Take-Two usuwa mody do różnych gier z serii GTA! Gracze są zaskoczeni!

adrianG

Take-Two usuwa mody do różnych gier z serii GTA! Gracze są zaskoczenie, wiele modyfikacji do GTA III, GTA: Vice City i GTA: San Andreas nie jest już dostępnych. Wiele modów do tych gier zostało usuniętych z sieci, a co gorsza kolejne z nich nadal są kasowane. 

Take-Two usuwa mody do różnych gier z serii GTA! Co wpłynęło na taką decyzję?

W sieci można zaobserwować, że sukcesywnie znikają modyfikacje do GTA III, GTA: Vice City i GTA: San Andreas. Co jakiś czas pojawiają się kolejne wiadomości od podenerwowanych graczy, którzy informują, że usuwane są następne mody. Jak się okazuje za kasowanie modyfikacji z sieci odpowiada Take-Two. Jest to bardzo dziwna i niepokojąca sytuacja, ponieważ wymienione gry miały swoją premierę kilkanaście lat temu. Wiele modyfikacji do tych gier zostało wydanych przynajmniej kilka, a nawet kilkanaście lat temu.

Jedną z większych modyfikacji, która została usunięta jest GTA: Underground. Mod ten łączył w jedną całość mapy z GTA III, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, Bully, Manhunt i Manhunt 2. Kolejną z usuniętych modyfikacji jest GTA: Liberty City, czyli GTA III odświeżone na silniku z GTA: Vice City.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, dlaczego Take-Two dopiero teraz zaczęły przeszkadzać te modyfikacje. Czyżby za jakiś czas miał pojawić się nowy projekt firmy, w którym mody przeszkadzały, a może nie ma większego uzasadnienia dla takiej decyzji.

Aktualności

Zobacz wszystkie