Destiny 2: Sezon Bezkresnej Nocy pojawi się już w tym miesiącu! Dostaliśmy zwiastun i poznaliśmy szczegóły!

adrianG

Destiny 2: Sezon Bezkresnej Nocy pojawi się już w tym miesiącu! Twórcy przygotowali dla graczy wiele aktywności! Jedną z nich jest aktywność PVE dla 6 graczy. Oprócz tego dostępne będą nowe najazdy, misje fabularne i cotygodniowe misje szczytowe. Nie zabraknie również nowego uzbrojenia. Dostępne będą nowe bronie i pancerze. W nowym sezonie będzie możliwe do zdobycia ponad 100 rang sezonowych.

Destiny 2: Sezon Bezkresnej Nocy pojawi się już w tym miesiącu! Twórcy gry przedstawili nowości jakie przygotowali dla graczy

Nowy sezon zmierza do Destiny 2 wielkimi krokami, a wraz z nim wiele nowości. Sezon Bezkresnej Nocy ukaże się już 11 maja i przyniesie ze sobą m.in. nową aktywność PVE dla 6 graczy oraz nowe misje fabularne i najazdy. Oprócz tego gracze mogą liczyć na nowe bronie i pancerze. Przygotowano również nowe zdobienia i egzotyki. Przez cały nowy sezon do zdobycia będzie możliwe ponad 100 rang sezonowych.

14 maja gracze będą mogli spróbować swoich sił w Próbach Ozyrysa. Już 18 maja rozpocznie się wydarzenie Żelazna Chorągiew i podczas trwania sezonu odbędzie się ono kilka razy. 22 maja pojawi się dobrze znany graczom najazd Szklany Skarbiec. To zaledwie początek aktywności przygotowanych na ten sezon. Twórcy gry dodadzą również cotygodniowe misje szczytowe, więc gracze na pewno nie będą się nudzić.

Sezon Bezkresnej Nocy zakończy się 24 sierpnia.

Aktualności

Zobacz wszystkie