Taxi Chaos już dostępne. Gra na wzór Crazy Taxi jednak roczarowuje

bartekZ

Taxi Chaos już dostępne. Gra od dziś miała się pojawić w dystrybucji cyfrowej na takie konsole jak PS4, Xbox One czy Nintendo Switch. Wszystko wzorowano na kultowym i świetnie wspominanym Crazy Taxi. Gra ta zyskała ogromną popularność na początku lat 2000. Pierwsze głosy mówią jednak o tym, że Taxi Chaos mocno rozczarowuje. Dlaczego tak się dzieje? Jakie tryby zawarto w grze? Wszystko wyjaśniamy poniżej i prezentujemy krótkie wideo z omawianego tytułu!

Taxi Chaos już dostępne. Gra na wzór Crazy Taxi jak na razie jednak rozczarowuje - słabe recenzje

Z pewnością wielu z Was pamięta znakomite Crazy Taxi. I mimo tego, że gra lata swojej świetności ma już dawno za sobą, nawet najmłodsi gamerzy mogą ją kojarzyć jako jeden z najbardziej klasycznych tytułów. Teraz światło dzienne ujrzał bliźniaczo podobny tytuł - Taxi Chaos. Nowa produkcja miało niejako nawiązywać do znanej pozycji sprzed lat. Jak się to jednak udało?

Taxi Chaos od dziś miało pojawić się w dystrybucji cyfrowej na konsole PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Jak wcześniej wspomniano, całość miała nawiązywać do znanego tytułu sprzed lat. Jak się jednak okazuje, recenzje nie są na razie najlepsze. Być może nie jest to gra skrojona pod obecne czasu. Recenzenci zarzucają produkcji między innymi: byle jaki design, nudną rozgrywkę, fatalny soundtrack oraz nieumiejętne próby naśladowania klasyki w postaci Crazy Taxi. Zgodnie uznają też, że gra nie jest w stanie zatrzymać przy sobie nikogo na dłużej. Dodatkowo oferuje tylko jedną mapę.

Wideo prezentujące Taxi Chaos można obejrzeć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie