To już pewne - PS5 otrzyma nowy model, znane szczegóły

bartekZ

To już pewne - PS5 otrzyma nowy model a my właśnie poznaliśmy szczegóły odświeżonej konsoli od Sony! Jak na razie wieści te oficjalnie ujrzały światło dzienne jedynie w Japonii, ale lada moment powinno stać się to także w innych zakątkach świata. Najważniejsze jest to, że odświeżone PlayStation 5 będzie lżejsze niż pierwszy wypust. Co jeszcze zdecydowali się poprawić twórcy? Kiedy konsola wejdzie do sprzedaży? Sprawdźcie gorące doniesienia!

To już pewne - PS5 otrzyma nowy model. Poznaliśmy szczegóły, co się zmieni i kiedy sprzęt trafi na rynek?

A jednak! Potwierdził się niedawne doniesienia i plotki. Sony już niebawem wypuści na rynek ulepszoną wersję PS5. Czy należy spodziewać się diametralnych zmian? A może chodzi jedynie o zmianę oznaczenia sprzętu, bez żadnych większych lub mniejszych udoskonaleń?

Japończycy nie ograniczyli się do chwytu marketingowego i już teraz wiadomo, że nowa konsola będzie lżejsza od pierwszego wypustu. Odchudzono ją aż o 300 gram, jednak na ten moment nie wiadomo, jak do tego doszło. Kolejna zmiana - choć z pozoru drobna - powinna wpłynąć na komfort graczy. Mianowicie wymieniono śrubkę, która odpowiada za to, że PlayStation 5 można stawiać pionowo. Teraz będzie można tego dokonać bez używania śrubokręta.

Wiele osób jednak najbardziej zastanawia fakt "odchudzenia" konsoli. Co sprawi, że będzie lżejsza? Tego jak na razie nie wiadomo. Warto dodać, że ulepszone PS5 w sprzedaży ma pojawić się już... pod koniec tego miesiąca!

Aktualności

Zobacz wszystkie