Nowy tryb do The Division 2! Potwierdzono nadchodzącą zawartość!

adrianG

Nowy tryb do The Division 2! Nadchodząca zawartość potwierdzona przez Ubisoft! Nowy tryb rozgrywki ma zapewnić całkowicie nowe doświadczenia płynące z gry. Wydanie aktualizacji z nowym trybem planowane jest jeszcze na ten rok, ale wszystko zależy od twórców, którzy podkreślają, że czeka ich jeszcze długa droga. Zmian doczeka się również system modyfikacji agenta, który zostanie rozwinięty, aby zapewnić dodatkowe elementy dla postaci.

Nowy tryb do The Division 2! Twórcy szykują nową zawartość!

Firma Ubisoft potwierdziła, że nadal pracuje nad rozwojem Tom Clancy's The Division 2. W planach jest dostarczenie zupełnie nowego trybu do gry. Aktualizacja, która przyniesie nową zawartość jest dopiero na wczesnym etapie prac, więc nie szybko w nią zagramy. Jak sami twórcy informują, spowodowane jest to tym, że czeka ich jeszcze sporo pracy w osiągnięciu zamierzonych celów, którym narzucili wysoko poprzeczkę. Twórcy mają jednak w planach, aby zawartość zadebiutowała do końca tego roku.

Oprócz nowej zawartości, trwają prace nad rozwinięciem systemu modyfikowania postaci agenta, aby był rozmaity, ale póki co nie podano więcej szczegółów. Ubisoft opublikował także statystyki jakie gracze zdołali wspólnie osiągnąć. Ponad 40 milionów osób zagrało w pierwszą i drugą część gry. Wyeliminowano 109 milardów NPC-tów, a tarcze agenta zostały zniszczone 11 miliardów razy. Oddano 156 miliardów strzałów w głowę oraz zebrano 20 miliardów itemów.

Aktualności

Zobacz wszystkie