Patch 1.3 oraz darmowe DLC do Cyberpunka 2077 dostępne! Dużo pobierania

bartekZ

A więc stało się! Patch 1.3 oraz darmowe DLC do Cyberpunka 2077 są już dostępne. Graczy czeka naprawdę dużo pobierania, ale trzeba przyznać, że czeka nas rzeczywiście sporo zmian i usprawnień w grze. Co ważne, nowe pliki dotyczą wszystkich graczy, gdyż usprawnienia dotyczą wszystkich konsol. Aktualizacja tyczy się rzecz jasna PlayStation 4, Xbox One, ale też PC oraz Stadii.

Patch 1.3 oraz darmowe DLC do Cyberpunka 2077 dostępne! Graczy czeka naprawdę dużo pobierania

Kapitalne wieści czekają na fanów Cyberpunka 2077! Dziś ukazała się potężna aktualizacja gry. Mowa o Patchu 1.3. Poza tym gracze doczekali się jednak jeszcze darmowych DLC, które do gry oprócz usprawnień, wniosą zupełnie nowe aspekty. Już na samym początku zapowiadano, że nowa zawartość może być potężna, lub nawet największa w historii całej gry. Gdy poznaliśmy wagę pobieranych plików, rzeczywiście można odnieść takie wrażenie. Mianowicie, zawartość na Xbox One to 37GB, PS4 to 40,59GB, natomiast PC - 36,3GB. Graczy czeka zatem naprawdę dużo pobierania.

W temacie DLC, które do gry wprowadza zupełne nowości, należy wspomnieć o specjalnie przygotowanym menu. To właśnie w nim możemy aktywować konkretne dodatki. Wiele emocji budzi dodanie do gry nowego pojazdu. Inny głośny dodatek, to nowy skin do Johnny'ego Silverhanda. W sieci krąży też kompletna lista usprawnień gry, która jest tak długa, że mało kto jest w stanie ją przestudiować w całości.

Aktualności

Zobacz wszystkie