Koniec PES - Konami wydaje eFootball, gra będzie darmowa!

bartekZ

Koniec PES! Konami rzeczywiście zdecydowało się na zaskakujący ruch, który już wcześniej pojawiał się w przeróżnych doniesieniach. Mianowicie, seria Pro Evolution Soccer odeszła do historii, a jej miejsce zastąpi eFootball. To jednak nie koniec zmian, które naprawdę szokują. A to dlatego, że Japończycy grę wydadzą jako free-to-play. Oznacza to, że będzie darmowa. Dodatkową zawartość będzie można dokupować wedle własnego uznania. W sieci pojawiło się też wideo zapowiadające nowy produkt Konami, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobaczycie je poniżej!

Koniec PES - Konami wydaje eFootball, gra będzie darmowa. Szok!

A więc stało się to, o czym mówiono już od jakiegoś czasu, jednak fani PES'a nie chcieli w to uwierzyć. Seria odchodzi do historii, a Konami zastępuje ją nowym tworem, który nazwano eFootball. Na zmianie nazwy się jednak nie kończy. A to dlatego, że gra zupełnie zmieni swój format. Od teraz będziemy mieli do czynienia z free-to-play. Następca PES'a będzie darmowy, a gracze prawdopodobnie będą mogli dokupować tryby czy nawet drużyny. Pojawią się płatne dodatki i DLC.

Warto dodać także, że twórcy zdecydowali się na zmianę silnika. Gra będzie zatem wyglądać inaczej, niż można było przywyknąć dotychczas. Tym razem postawiono na Unreal 4 - kosztem FOX Engine. Nowością ma być również system Motion Matching, który w zamyśle czterokrotnie zwiększy ilość animacji.

Oficjalne wideo prezentujące nową grę piłkarską od Konami, możecie obejrzeć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie