GTA 6 i... koniec? Rockstar nie będzie tworzyć serii w nieskończoność

bartekZ

GTA 6 i... koniec? Wiele wskazuje na to, że z dawana wyczekiwana odsłona kultowej produkcji od Rockstara, jednocześnie będzie ostatnią. Okazuje się bowiem, że producenci mają inne priorytety na przyszłość. Mowa o doświadczeniu sieciowym, które producent uważa za coś, co niebawem odegra kluczową rolę w branży gier wideo. Mówi się także, że tworzona aktualnie "szóstka" ma być początkiem rewolucji z grach Rockstara. Co jeszcze wiadomo o interesujących doniesieniach?

GTA 6 i... koniec? Rockstar nie będzie tworzyć serii w nieskończoność, interesujące doniesienia

Podczas gdy cała społeczność skupiona wokół Grand Theft Auto żyje doniesieniami dotyczącymi najnowszej odsłony popularnej serii, okazuje się, że może być ona ostatnią, którą stworzy Rockstar. I choć wiele osób takie doniesienia w obecnym momencie można uznać za niedorzeczne - warto się temu przyjrzeć.

Wiadomo bowiem, że do premiery GTA 6 upłynie jeszcze dużo czasu. Mówi się nawet, że nastąpi to najwcześniej w roku 2023, ale nie wyklucza się także debiutu produkcji w roku 2024. Co jednak dalej? Rockstar prawdopodobnie odpuści i zamiast ciągnąć serię w nieskończoność, totalnie skupi się na doświadczeniu online.

Wnioski na temat ewentualnego końca serii po wydaniu GTA 6 snuje Jason Schreier z Bloomberga. Podobnego zdania jest Tom Henderson. Insiderzy uważają, że zamiast wydawać nowe produkcje, Rockstar skupi się na ewentualnych dodatkach i zmianach mapy. Wszystko jednak będzie obracać się rzeczywistości gry sieciowej, a coraz mniejszy nacisk będzie kładziony na single player. Uważacie, że świat gier powinien iść właśnie w takim kierunku?

Aktualności

Zobacz wszystkie