Cyberpunk 2077 wróci na PS Store? Są warunki do spełnienia

bartekZ

Cyberpunk 2077 wróci na PlayStation Store? Jak się okazuje, to możliwe. Konieczne są jednak pewne warunki, które spełnić musi gra. Mowa tutaj konkretniej o "spełnieniu warunku technicznych". I choć brzmi to obiecująco, już teraz wiadomo, że nie ma co liczyć na szybkie rozwiązanie sprawy. A to dlatego, że deweloperzy muszą się nieco napracować.

Cyberpunk 2077 wróci na PlayStation Store? Są warunki do spełnienia

Czy Cyberpunk 2077 w końcu powróci na PlayStation Store? Jak dobrze wiadomo, produkcja ze sklepu Sony usunięta została jeszcze w zeszłym roku. Było to pokłosie wielu błędów w tytule, które skutkowały ogromem skarg. Sony musiało wobec tego zwracać pieniądze niezadowolonym graczom składającym reklamacje. Korporacja w końcu powiedziała dość i Cyberpunk 2077 zniknął z PS Store.

Co dalej? Temat teraz powrócił, a osoby z CD Projekt RED zapytano, czy wiadomo już coś w kwestii ewentualnego powrotu tytułu na PlayStation Store. Portal PPE.pl przytoczył wypowiedź Karoliny Gnaś, dyrektor relacji inwestorskich CD Projektu, która odniosła się do omawianej kwestii. Jej słowa cytujemy poniżej:

"Jesteśmy w stałym kontakcie z Sony. Nasze relacje są przyjazne i zawsze takie były. Decyzja o przywróceniu Cyberpunka 2077 do PlayStation Store jest wyłącznie decyzją Sony i nie wiemy, kiedy ją podejmie. Część kryteriów, które musimy spełnić to konkretne warunki techniczne, a inne są bardziej miękkie, natomiast Patch 1.2 w zakresie tych konkretnych warunków to krok w dobrym kierunku"

Jak zatem widać, prawdopodobnie jesteśmy bliżej niż dalej przywrócenia gry do sklepu PlayStation, jednakże kiedy dokładnie to nastąpi? Tego nadal nie wiadomo...

Aktualności

Zobacz wszystkie