Battlefield 2042 ze specjalną platformą społecznościową! Zapowiedziano Portal Battlefield!

adrianG

Battlefield 2042 ze specjalną platformą społecznościową! Zapowiedziany ostatnio Portal Battlefield umożliwi graczom tworzenie własnych trybów poprzez wybranie elementów oraz ustawień dla rozgrywki. Stworzone tryby będzie można udostępniać innym graczom. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich graczy oczekujących na grę.

Battlefield 2042 ze specjalną platformą społecznościową! Gracze będą zachwyceni!

Gracze są nieodłącznym elementem każdego trybu wieloosobowego. Jeśli dany tryb sieciowy nie jest interesujący to naturalnie mniej osób będzie chciało w niego grać. Dlatego twórcy gier starają się zapewnić graczom jak najlepsze doznania w trybach sieciowych.

Już pod koniec października pojawi się najnowsza odsłona serii Battlefield, która tym razem będzie oferować tylko rozgrywkę sieciową. Gracze już nie mogą się doczekać, a EA tylko podsyca ich oczekiwania publikując kolejne informacje na temat produkcji. Ogłoszono, że kolejną nowością jaka pojawi się w grze będzie Portal Battlefield, czyli specjalna platforma społecznościowa dla tej gry.

Portal Battlefield pozwoli tworzyć własne tryby w Battlefield 2042 oraz wyszukiwać i korzystać z trybów stworzonych przez innych graczy. Gracze będą toczyć rozgrywkę według własnych zasad. Będą mogli wybrać mapę, dostępne bronie oraz pojazdy, ustalić ilość osób dla danej rozgrywki oraz wiele innych elementów i ustawień. Graczy ucieszy wiadomość, że w grze pojawią się również elementy z poprzednich odsłon z serii. Trzeba pamiętać, że społeczność graczy jest kreatywna, więc z dużą pewnością powstaną ciekawe tryby, które zapewnią świetną zabawę dla wielu osób.

Aktualności

Zobacz wszystkie