Najważniejsza recenzja Cyberpunka 2077 już dostępna!

TWMakowczyk

Każdy szanujący się fan gier czekał na recenzję Klocucha do Cyberpunka 2077 wydanego 10.12.2020 przez CD PROJEKT RED!

Klocuch - czyli znany youtuber nie kazał nam długo czekać. Większość kojarzy postać, a nawet sam głos Klocucha przed włączeniem jakiegokolwiek filmu.

Dla tych którzy nie wiedzą - Klocuch to youtuber znany szerszej publiczności graczy. Regularność wydawanych recenzji, rzetelność, szczerość, bezpośredniość i zaangażowanie w recenzowane gry sprawiła, że Klocuch paradoksalnie przyciąga do siebie ludzi z każdym nowym materiałem.

Klocuch doradza czy warto kupić Cyberpunk 2077!

Troll'owanie, które uskutecznia Klocuch wypełniło niszę recenzji bardziej na luzie. Kreowanie własnego wizerunku na youtubie zazwyczaj wiążę się z pewnymi wyrzeczeniami, aby odpowiednio monetyzować swoje materiały.

Stworzenie postaci Klocucha było strzałem w dziesiątkę i po dziś dzień wszyscy czekają na nowe filmy, zatem śmiało można stwierdzić, że bycie klaunem zbiera żniwa, ale całkowicie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Nie są to materiały dla każdego!

Jednak w zależności od dystansu do rzeczywistości i do ludzi jest duża szansa że Klocuch swoim podejściem do was trafi. Jeśli chcecie się kilka razy uśmiechnąć czy zaśmiać to gorąco polecam ten materiał.

Aktualności

Zobacz wszystkie