Xbox inwestuje w... pączki! O co chodzi z next-genowymi przysmakami?

bartekZ

Xbox inwestuje w... pączki! Nietypowa współpraca korporacji już obiegła cały Internet. Jak się jednak okazuje, stoi za tym bardzo interesująca akcja. Skorzystać mogą na tym gracze. Jedyne w swoim rodzaju pączki pochodzą od firmy Krispy Kreme. Dzięki łakociom, promowane będą urządzenia Microsoftu, ale też Xbox Game Pass. Dzięki kupowaniu efektownych pączków, w łatwy sposób można zyskać darmowe profity od marki. W jaki sposób? Wyjaśniamy poniżej!

Xbox inwestuje w... pączki! O co chodzi z next-genowymi przysmakami? Wyjaśniamy!

Takiej współpracy nie spodziewał się chyba nikt - zwłaszcza, że mówimy o wielkiej korporacji zajmującej się między innymi produkcją konsol do gier nowej generacji. Mianowicie, chodzi o Microsoft, który niejako zainwestował w... pączki. Tym też sposobem firma Krispy Kreme wypuściła niebywałą partię łakoci, na których widnieje logo Xboxa. To nic innego jak akcja promocyjna, dzięki której Microsoft zachęci do kupowania Xboksów Series X|S oraz Xbox Game Pass.

Cała akcja ma miejsce w Wielkiej Brytanii - to właśnie tam można kupować piękne i smaczne pączki z motywem Xboxa od firmy Krispy Kreme. Co ciekawe, kupno pączka z logiem Xboxa wiąże się z czymś bardzo interesującym. Osoby, które dokonają zakupu w sklepach Krispy Kreme lub Sharer Dozen, dostaną darmowy miesiąc dostępu do Xbox Game Pass Ultimate. Poza tym zostanie przeprowadzone losowanie Xboxa Series S. Oferta oczywiście jest limitowana i na jedno konto przypada tylko jeden miesiąc darmowego dostępu.

Aktualności

Zobacz wszystkie