Tego nie będzie w Battlefield 2042! Gracze kręcą nosem

bartekZ

Tego nie będzie w Battlefield 2042! Gracze jednak kręcą nosem, bo ta zmiana nie do końca im odpowiada. O co dokładnie chodzi? Okazuje się, że od momentu premiery, w grze nie pojawi się opcja pojedynków rankingowych. Czy jednak pojawią się one w dalszej perspektywie? Wydawca zachowuje się fair wobec graczy i otwarcie mówi o całej sprawie. Jak będzie wyglądać to w rzeczywistości?

Tego nie będzie w Battlefield 2042! Gracze nie do końca zadowoleni - kręcą nosem

Premiera Battlefield 2042 zbliża się wielkimi krokami. W międzyczasie pojawia się coraz więcej przecieków i potwierdzonych wieści na temat świeżej produkcji od DICE. Jak się jednak okazuje, tym razem w kultowej rozgrywce zabraknie pewnej istotnej dla wielu graczy rzeczy. O czym dokładnie mowa?

Jak podaje portal PPE.pl, chodzi o opcję pojedynków rankingowych. Zaskakujące dla wielu wieści przekazał Justin Wiebe (Ripple Effects Studios). Wszystko podczas rozmowy z MP1st. To właśnie wtedy okazało się, że wraz z dniem premiery, gracze na pewno nie otrzymają trybów: rankingowego oraz esportowego.

Pojawia się jednak nadzieja, że po czasie funkcje trafią do nowego Battlefielda. Dużo w tej kwestii może jednak zależeć od graczy. Sami twórcy zwracają bowiem uwagę, że to ewentualny odbiór gry bez wymienionych funkcji może wpłynąć na to, czy zostaną ostatecznie dodane do tytułu.

Aktualności

Zobacz wszystkie