Ariana Grande zagra koncert w Fortnite! Podano daty Rift Tour!

adrianG

Ariana Grande zagra koncert w Fortnite! Po sukcesie jaki odniósł koncert Travisa Scotta w Fortnite w 2020 roku twórcy gry postanowili ponownie zaskoczyć graczy. Tym razem swój koncert zagra Ariana Grande i już można się domyślić, że to wydarzenie zgromadzi do gry ogromną ilość graczy. Zaplanowano kilka różnych terminów, aby każdy chętny znalazł czas na wzięcie udziału w wydarzeniu.

Ariana Grande zagra koncert w Fortnite! Gracze nie mogą się doczekać!

Kolejna gwiazda trafi do Fortnite. Ariana Grande już niedługo pojawi się w grze i zagra koncert, a gracze będą mogli w nim uczestniczyć. Artystka zaśpiewa swoje największe hity. Występy pod nazwą Rift Tour odbędą się od 7 do 9 sierpnia. Jednak to nie wszystko. W grze do zakupu będzie możliwy strój Ariany Grande oraz plecak Piggy Smallz.

Tak prezentuje się dokładny plan występów według czasu polskiego:

  • Pokaz 1 (7 sierpnia, godzina 00:00) 
  • Pokaz 2 (7 sierpnia, godzina 20:00)
  • Pokaz 3 (8 sierpnia, godzin 6:00)
  • Pokaz 4 (8 sierpnia, godzina 16:00)
  • Pokaz 5 (9 sierpnia, godzina 00:00)

Warto przypomnieć, że nie jest to pierwsze wydarzenie tego typu zorganizowane w Fortnite. W ubiegłym roku w grze odbył się koncert Travisa Scotta, który zgromadził przed ekranami ogromną publiczność. Koncert był wielkim widowiskiem i zrobił na graczach ogromne wrażenie. Nic dziwnego, że twórcy gry postanowili zorganizować kolejne wydarzenie tego typu.

Aktualności

Zobacz wszystkie