Sierpniowe gry w ramach subskrypcji PS Plus są już dostępne! Gracze mogą skorzystać z oferty!

adrianG

Sierpniowe gry w ramach subskrypcji PS Plus są już dostępne! Dla graczy przygotowano 3 różne gry. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, wystarczy mieć aktywną subskrypcję PS Plus aby móc pobrać sierpniowe gry za darmo. Tym razem gracze zagrają w tenisa ziemnego, ale również będą mogli zmierzyć się w pojedynkach sieciowych pomiędzy roślinami i zombie.

Sierpniowe gry w ramach subskrypcji PS Plus są już dostępne! Można rozpocząć pobieranie!

Zaczął się kolejny miesiąc, a to oznacza nowy zestaw gier dla członków subskrypcji PS Plus. Od dzisiaj (3 sierpnia) gracze posiadający aktywną subskrypcję PS Plus mogą dodać do swojej biblioteki 3 różne tytuły. Tym razem nie ma żadnego dużego hitu, więc gracze mogą być zawiedzeni. Jednak wiele osób powinno zaleźć coś dla siebie.

Tak prezentuje się lista gier z sierpniowego PS Plus:

  • Hunter's Arena: Legends
  • Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville
  • Tennis World Tour 2

Hunter's Arena: Legends jest sieciową grą w klimacie fantasy. Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville to strzelanka sieciowa, w której rozgrywka prowadzona jest z perspektywy trzeciej osoby. Motywem gry, jak sama nazwa wskazuje, są pojedynki rozgrywane pomiędzy drużyną roślin a drużyną zombie. Ostatnią z gier jest Tennis World Tour 2, który jest najdroższą pozycją z całej trójki. Gra oczywiście polega na grze w tenisa i powinna spodobać się zwłaszcza osobą lubiącym tę dyscyplinę sportu.

Aktualności

Zobacz wszystkie