PSVR 2 już na początku 2022? Nowe elektryzujące wieści!

bartekZ

PSVR 2 już na początku 2022 roku? W sieci pojawiły się nowe, elektryzujące wieści dotyczące wyczekiwanego przez wielu graczy urządzenia. Okazuje się, że jego prezentacja może mieć miejsce tuż po nowym roku. Wskazuje na to fakt, że osoby z Sony kontaktują się z deweloperami rozwijającymi gry. Chodzi o przekazanie szczegółów i specyfikacji sprzętu, na jaki przeznaczone będą produkcje.

PSVR 2 już na początku 2022 roku? Nowe, elektryzujące wieści!

Premiera PSVR 2 szybciej, niż można było się spodziewać? Wiele na to wskazuje! Takie wrażenie można odnieść, czytając najnowsze doniesienia. Mianowicie, deweloperzy rozwijający gry, mają się już zapoznawać ze szczegółową specyfikacją urządzenia. To mogłoby potwierdzać plotki, że prezentacja PSVR 2 odbędzie się już na początku 2022 roku. A jeśli tak rzeczywiście się stanie, niemal pewne wydaje się, że premiera urządzenia także zaplanowana zostanie na 2022 rok - ale jego dalszą część.

Co natomiast wiadomo jak na ten moment o specyfikacji sprzętu? Pisze o tym między innymi portal PPE.pl. Czytamy tam, że urządzenie otrzyma Fresnel OLED o rozdzielczości 2000x2040. To jednak nie koniec doniesień. Zapewni to nam bowiem obraz z HDR-em oraz i 110-stopniowy FOV. Nie zabraknie też naprawdę zaawansowanych technologii. Wśród nich między innymi Foveated Rendering umożliwiające śledzenie wzroku gracza, czy Flexible Scaling Resolution dotyczące skalowania obrazu.

Warto przypomnieć, że kontrolery wyposażone będą między innymi w adaptacyjne triggery oraz wibracje haptyczne. Oprócz tego pojawią się tam pojemnościowe czujniki dotykowe.

Aktualności

Zobacz wszystkie