Cyberpunk 2077 pójdzie na każdym sprzęcie? Wystarczy Google Stadia!

bartekZ

Cyberpunk pójdzie na każdym sprzęcie? Jak się okazuje - tak! Do wszystkiego wystarczy jedynie Google Stadia. Choć brzmi to nieprawdopodobnie, w istocie tak właśnie jest. W czym tkwi cały szkopuł? Na czym polega tego typu rozgrywka? Czy gracze rzeczywiście nie powinni martwić się o wydajność swoich komputerów? Zaskakujące i budujące informacje!

Cyberpunk 2077 pójdzie na każdym sprzęcie? Wystarczy Google Stadia!

Czy każdy - niezależnie od tego, jakim sprzętem dysponuje - jest w stanie zagrać w Cyberpunka 2077? Wiele wskazuje na to, że tak! Jest to możliwe dzięki Google Stadia. Na czym jednak polega ta cudowna sztuczka?

Aby zagrać w Cyberpunka 2077, nie trzeba dysponować maszyną o nieziemskich parametrach. Wystarczy, że dzieło CD Project RED odpalimy na platformie Google Stadia. Jak wyjaśnia portal telepolis.pl, wtedy gra zostanie niejako uruchomiona na sprzęcie Google, natomiast my możemy się nią cieszyć dzięki usłudze strumieniowania.

Co ciekawe, żeby zagrać wystarczy... telefon z Androidem. Niezwykłe, nieprawdaż? Jeśli natomiast chodzi o komputery - jedynym warunkiem do spełnienia jest posiadanie przeglądarki Google Chrome.

Ile kosztuje Google Stadia?

Pisząc o Google Stadia, nie sposób wspomnieć o kosztach związanych z platformą. Za pierwsze 30 dni użytkowania Google Stadia Pro nie zapłacimy nic. Później opłata jest już cykliczna i wynosi 39 złotych za każdy miesiąc.

Wersja Google Stadia Pro umożliwia kupowanie nowych gier. Warto pamiętać także, że aby bez problemów korzystać z Google Stadia, musimy dysponować Internetem o prędkości przynajmniej 10 Mb/s.

Aktualności

Zobacz wszystkie