Police Shootout, czyli symulator policjanta od polskich twórców! Zwiastun i demo [WIDEO]

bartekZ

Police Shootout, czyli symulator policjanta to interesująca gra, która jest dziełem polskich twórców. W sieci pojawił się zwiastun, ale też przede wszystkim demo gry, w której wcielimy się w funkcjonariusza policji. Jeśli jednak wydaje się wam, że chodzi tutaj jednie o szalone pościgi i strzelaniny - będziecie nieco zdziwieni. A to dlatego, że deweloperzy postawili między innymi na negocjacje z przestępcami i ściganymi. Jak wygląda to jednak w praktyce? Poniżej znajdziecie materiały wideo, które nieco rozwieją wątpliwości dotyczące produkcji.

Police Shootout, czyli symulator policjanta od polskich twórców! Zwiastun i demo już dostępne

Polscy twórcy potrafią zaskakiwać kolejnymi symulatorami. Trudno powiedzieć, dlaczego rodzimi deweloperzy upodobali sobie akurat ten gatunek gier, ale trzeba przyznać, że niektóre produkcje są naprawdę interesujące. Tym razem zdecydowano się na stworzenie Police Shootout. To nic innego, jak symulator pracy funkcjonariusza policji.

Za grę odpowiedzialne jest studio z Warszawy - Games Incubator. Omawiana produkcja prawdopodobnie ukaże się jeszcze przed końcem bieżącego roku. Warto zaznaczyć, że gra nie będzie polegać jedynie na strzelaniu. Na naszej przeszkodzie znajdzie się wiele sytuacji z życia policjanta. Interwencje będą często opierać się na negocjacjach. Dopiero gdy te nie przyniosą skutku, sięgać będziemy po broń lub środki przymusu bezpośredniego.

Nie sposób wspomnieć też o specjalnym trybie slow motion - ma on pomóc w unikaniu pocisków wystrzelonych w naszą stronę przez oponentów. Cóż jeszcze powiedzieć o grze? Na pewno nie jest to graficzny majstersztyk. Niemniej z pewnością można tam znaleźć mocne strony. Materiały wideo zobaczycie poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie