Zaprezentowano całą mapę Forzy Horizon 5! Najnowszy model Toyoty Supry pojawi się w grze!

adrianG

Zaprezentowano całą mapę Forzy Horizon 5! Gracze już od miesięcy zastanawiali się jak mapa gry będzie wyglądać. Twórcy postanowili wreszcie ujawnić dokładny wygląd mapy i gracze mogą przyjrzeć się wszystkim jej szczegółom. Oprócz tego, ujawniono, że w grze pojawi się piąta generacja Toyoty Supry.

Zaprezentowano całą mapę Forzy Horizon 5! Kolejny model Toyoty pojawi się w grze

Kolejne nowości z Forzy Horizon 5 zostały ujawnione. Zorganizowana przez twórców gry transmisja zdradziła garść kolejnych informacji o nowej Forzie Horizon. Najciekawszym momentem była prezentacja mapy gry oraz ujawnienie kolejnego samochodu, który po raz pierwszy pojawi się w serii Forza Horizon.

Gracze długo na to czekali, mapa Forzy Horizon 5 wreszcie została pokazana. Twórcy postanowili zaprezentować oficjalny wygląd mapy Meksyku, po której gracze będą się poruszać. Można zauważyć, że jest sporo tras asfaltowych, jak i również tych terenowych.

Oprócz mapy Meksyku na transmisji zaprezentowano ciekawy samochód, który pojawi się w grze. Tym samochodem będzie Toyota GR Supra MK5 z 2020 roku. Pokazano wygląd pojazdu od zewnątrz i od wewnątrz oraz część opcji podczas jego tuningu. Nie mogło zabraknąć też prezentacji nowej Supry podczas jazdy. Niektórzy gracze oczekiwali, że ten model Supry pojawi się jeszcze w Forzie Horizon 4, jednak tak się nie stało. Dopiero w najnowsze odsłonie gry gracze będą mogli przetestować ten model.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie