Forza Horizon 5 zaoferuje oddzielną pogodę dla każdego obszaru mapy! Twórcy przygotowali nowy system pogodowy!

adrianG

Forza Horizon 5 zaoferuje oddzielną pogodę dla każdego obszaru mapy! Różne pory roku nie pojawią się w grze, ale pogoda nadal będzie zaskakująca. W zależność, w którym obszarze mapy się znajdziemy, to będzie w nim inna pogoda. Takie rozwiązanie zapewni ciekawe doznania podczas gry.

Forza Horizon 5 zaoferuje oddzielną pogodę dla każdego obszaru mapy! Nowe rozwiązanie zapewni ciekawsze doznania z gry!

Jednym z ciekawszych systemów zaimplementowanych do Forzy Horizon 4 jest system wprowadzający 4 pory roku. Pozwala to graczom cieszyć się co tydzień z zupełnie innej pory roku, a tym samy z innej pogody. Trzeba pamiętać, że Forza Horizon 4 rozgrywa się w Wielkiej Brytanii, więc dla tego kraju możliwe było przygotowanie zróżnicowanych warunków pogodowych. 

Forza Horizon 5 zlokalizowana będzie w Meksyku, co nie pozwalało twórcom zaimplementować do gry rozwiązania pogodowego znanego z Forzy Horizon 4. Twórcy gry wpadli jednak na inny pomysł i stworzyli zlokalizowany cykl pogodowy. Oznacza to, że zastaniemy zupełnie inną pogodę zależnie od obszaru, w którym będziemy się znajdować. Jak sami twórcy wspomnieli, przez środek mapy możemy jechać w palącym słońcu, a będąc gdzieś na obrzeżach mapy może zastać nas burza piaskowa.

Nowe rozwiązanie zapowiada się ciekawie i chociaż różni się od tego z Forzy Horizon 4, to powinno przypaść do gustu graczom.

Aktualności

Zobacz wszystkie