Fortnite z trybem przypominającym Among Us! Fortnite: Oszuści to nowy tryb w grze!

adrianG

Fortnite z trybem przypominającym Among Us! Twórcy gry ujawnili nową zawartość, która właśnie pojawiła w grze. Fortnite: Oszuści to zupełnie nowy tryb w grze, w którym bardzo dobrze odnajdą się gracze Among Us. Nowy tryb jest bardzo podobny do gry Among Us i posiada wiele podobnych cech i funkcji, ale wyróżnia go charakterystyczna dla Fortnite stylistyka i grafika oraz inne narzędzia.

Fortnite z trybem przypominającym Among Us! Tryb Fortnite: Oszuści jest już dostępny w grze!

Fortnite otrzymało właśnie nowy tryb. Fortnite: Oszuści to tryb mocno przypominający grę Among Us. Nowy tryb pozwoli na rozgrywkę do 10 graczy graczy jednocześnie. Gracze będą mogli wcielić się w rolę agentów lub oszustów. Jeśli w trybie będzie 10 graczy, to 8 z nich będzie agentami, a 2 pozostałych oszustami. Agenci muszą uważać na oszustów i próbować ich zdemaskować. Celem oszustów jest przejęcie mostka, ale by to zrobić muszą zlikwidować agentów i nie mogą przy tym dać się zdemaskować.

Oszuści będą mogli korzystać z narzędzi, które pozwolą im utrudnić rozgrywkę agentom. Teleportuj graczy sprawi, że wszyscy gracze, zarówno agenci, jak i oszuści zostaną przeniesieni w inne miejsca. Narzędzie wyłącz zadania umożliwi zatrzymanie wszelkich prac przez określony czas. Skórkowa impreza zamieni graczy (agentów i oszustów) w Skórka, czyli dobrze znany graczom Fortnite skin.

Aktualności

Zobacz wszystkie