Referee Simulator to polski symulator sędziego piłkarskiego. Zobacz trailer! [WIDEO]

bartekZ

Referee Simulator to nic innego jak symulator sędziego piłkarskiego pochodzący z produkcji polskiego studia. Mowa o studiu, które finansowo wsparł Robert Lewandowski, o czym zresztą swego czasu było bardzo głośno. Goat Games zdążyło już nawet zaprezentować grę na specjalnym trailerze, gdzie widać urywki rozgrywki. Wideo możecie obejrzeć poniżej. Co ciekawego oferuje naprawdę interesujący z punktu widzenia fanów piłki nożnej symulator?

Referee Simulator to polski symulator sędziego piłkarskiego. W sieci pojawił się już trailer! [WIDEO]

Polskie symulatory powoli tworzą swoją legendę. Rodzimi twórcy upodobali sobie akurat ten gatunek gier, ale ich coraz to nowsze pomysły momentami naprawdę zaskakują. Tak jest i tym razem - Goat Games postanowiło stworzyć symulator sędziego piłkarskiego. Referee Simulator to pomysł niezmiernie ciekawy. Warto dodać, że Goat Games finansowo wsparł Robert Lewandowski. To pozwala wierzyć, że powstanie gry umiejscowionej w piłkarskim klimacie, nie jest przypadkiem.

Co ciekawego oferuje gra? Twórcy wymieniają wiele jej aspektów, a do najważniejszych należą: wskaźniki zmęczenia, stresu i charyzmy sędziego, żywiołowe reakcje trybun i piłkarzy na podejmowane decyzje, szerokie statystyki meczowe, tryb kariery sędziego, który zaczyna sędziować mecze mało znaczące w niskich ligach, a może dotrzeć nawet na Mistrzostwa Świata.

Aktualnie nie podano jeszcze terminu premiery gry, jednak powinno to nastąpić niebawem. Wygląda bowiem na to, że gra jest bliska finalizacji, co pokazuje poniższe wideo z trailerem:

Aktualności

Zobacz wszystkie