Nadchodzące gry Pokemon na kolejnych ujęciach z rozgrywki! Podsumowanie Pokemon Presents

adrianG

Nadchodzące gry Pokemon na kolejnych ujęciach z rozgrywki! Zaprezentowano nowe materiały wideo z gier Pokemon, które pojawią się na przestrzeni kilku miesięcy. Chociaż wszystkie z pokazanych gier różnią się między sobą, to gracze mogą liczyć na świetną zabawę w każdej z nich.

Nadchodzące gry Pokemon na kolejnych ujęciach z rozgrywki! Gry prezentują się fenomenalnie

Najbliższe miesiące zapowiadają się ciekawie dla fanów gier Pokemon. Na zorganizowanej transmisji Pokemon Presents pokazano nowe materiały z nadchodzących gier, a w tym ujęcia z rozgrywki.

Pokemon Unite zmierza na urządzenia mobilne. Gra póki co jest dostępna wyłącznie na Nintendo Switch, ale już od 22 września będą mogli w nią zagrać również posiadacze urządzeń z systemami Android i iOS. Pokemon Cafe Mix przejdzie przebudowę, przygotowano wiele ulepszeń oraz odświeżono różne elementy w grze. Odnowiona wersja gry pojawi się już tej jesieni pod zmienioną nazwą na Pokemon Cafe ReMix.

19 listopada swoją premierę będą miały Pokemon Brilliant Diamond i Pokemon Shining Pearl. Obie produkcje będą remakami kultowych gier Pokemon Diamond i Pokemon Pearl, które ukazały się na Nintendo DS. Remaki trafią na konsole Nintendo Switch i zaoferują graczom dobrze znaną historię, ale z wieloma ulepszeniami. 

Całkowicie nową produkcją będzie Pokemon Legends Arceus. Gra trafi na Nintendo Switch 28 stycznia 2022 roku. Produkcja będzie połączeniem przygodowej gry akcji z RPG. Gracze będą mogli odkrywać i łapać pokemony z regionu Sinnoh.

Aktualności

Zobacz wszystkie