Symulator bezdomnego ze zwiastunem i datą premiery! [WIDEO]

bartekZ

Symulator bezdomnego już ze zwiastunem i datą premiery! W sieci pojawiły się konkretne informacje dotyczące nadchodzącej premiery jednej z najbardziej pokręconych gier w ostatnim czasie. Symulator bezdomnego, lub jak to woli - symulator żula, ukaże się już za 3 dni. Co na ten moment wiadomo o premierze i samej grze, która już teraz wydaje się być tytułem jedynym w swoim rodzaju?

Symulator bezdomnego ze zwiastunem i datą premiery! W sieci pojawiły się konkretne materiały [WIDEO]

Takiej gry jeszcze nie było! Fani przedziwnych produkcji powinni być zachwyceni, gdyż już lada dzień zadebiutuje - być może przez kogoś wyczekiwany - Bum Simulator. To nic innego, jak symulator... bezdomnego (choć niektórzy uważają, że bardziej pasuje tutaj słowo "żul"). O co jednak chodzi w grze, która już na pierwszy rzut oka wydaje się nieźle pokręcona?

Jak łatwo się domyślić, naszym głównym zadaniem będzie przetrwanie. Nasz bohater będzie kradł, szukał skarbów w śmietnikach i dopuszczał się aktów wandalizmu. Rzecz znalezione na śmieciach będzie można zjeść lub sprzedać z zyskiem. Będziemy też rozbudowywać swoją bazę. Nie zabrakło też ciekawostki - tak zwanych "mocy kloszarda". Ma to być niejakie uatrakcyjnienie rozgrywki.

Wczesny dostęp do Bum Simulator przewidziano na 26 sierpnia. Wiadomo też, ile będzie kosztować gra. To 15 Euro. Zwiastun zobaczycie poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie