Cheaty do Battlefield 2042 są już dostępne! Premiera gry dopiero za 2 miesiące!

adrianG

Cheaty do Battlefield 2042 są już dostępne! Premiera najnowszej odsłony serii Battlefield odbędzie się dopiero 22 października, a już teraz oszuści mogą zaopatrzyć się w cheaty do gry. Jest to poważny problem, ponieważ już od premiery gry będzie można spotkać oszustów na serwerach.

Cheaty do Battlefield 2042 są już dostępne! Uczciwi gracze będą mieli ciężko

Stworzono cheaty do Battlefield 2042 i można już je nawet kupić. Większość graczy nie będzie zachwycona tą informacją, ale niestety to prawda. Do premiery gry zostały około 2 miesiące, a oszuści już mogą wyposażyć się w narzędzia ułatwiające im rozgrywkę i utrudniające ją innym graczom. Twórcy cheatów do Battlefield 2042 zapewniają pełne wsparcie i będą wydawać do nich nowe aktualizacje.

Według zapewnień twórców, aktualne wersje cheatów mają być niewykrywalne przez wszystkie zabezpieczenia gry. Jest to niepokojące, że cheaty są już dostępne przed jej premierą. To oznacza, że istnieje spora szansa na spotkanie oszustów już pierwszego dnia gry w trybie wieloosobowym.

Oferowane cheaty mają umożliwić automatyczne namierzanie przeciwników celownikiem broni. Oszuści korzystający z cheatów będą mogli zobaczyć nazwy wszystkich graczy i odległość w jakiej się od nich znajdują oraz nazwy przedmiotów znajdujących się w pobliżu. Gracze korzystający z cheatów będą mogli zobaczyć również położenie przeciwników na radarze.

Miejmy nadzieję, że twórcy gry już podjęli odpowiednie kroki, aby uniemożliwić korzystanie z cheatów. Jeśli nie, to muszą szybko zainteresować się problemem, ponieważ wielu graczy może zniechęcić to do gry.

Aktualności

Zobacz wszystkie