Kultowy Jetpack Joyride powraca! Sequel wielkiego hitu już dostępny

bartekZ

Kultowy Jetpack Joyride powraca! Tym razem jako sequel pierwszej części, która przez lata wciągała użytkowników urządzeń mobilnych i nie tylko. Halfbrick Studios słynie ze świetnych tego typu produkcji. Fani Jetpacka znaleźli się w siódmym niebie. Ci, którzy nadal bawili się Barrym, mogą przesiąść się na odświeżoną wersję jego przygód. Natomiast ci, którzy już nieco zapomnieli o kapitalnej grze - mogą liczyć na sentymentalną podróż w przeszłość, bo gra nadal zachowała wszystko to, co miała najlepsze.

Kultowy Jetpack Joyride powraca! Sequel wielkiego hitu już dostępny do pobrania

Z pewnością wielu z was pamięta szkolne przerwy i namiętną grę w coraz to nowsze produkcje mobilne. Jedną z takich, które wciągały najbardziej, niewątpliwie był Jetpack Joyride. Dla fanów tejże pozycji mamy kapitalną wiadomość - gra powraca w sequelu! Zadbało o to niezawodne Halfbrick Studios.

Co nowego zobaczymy w Jetpack Joyride 2? W zasadzie nie powinniśmy liczyć na rewolucję, ale w tym przypadku to nawet lepiej. Produkcja została zwyczajnie odświeżona na miarę aktualnych czasów. Po co bowiem zmieniać diametralnie coś, co jest naprawdę dobre. A doskonale wiadomo, że lepsze często bywa wrogiem dobrego. Twórcy musieli wziąć sobie do serca tę maksymę.

Tak jak poprzednio, akcja rozgrywa się na przeróżnych poziomach, a nasz bohater korzysta z tytułowego jetpacka. Czekają na nas bossowie, dużo strzelania i zbieranie cennych monet. Nie jest jeszcze pewne, czy gra zagości na konsolach. Powinno za to pojawić się na Nintendo Switch.

Aktualności

Zobacz wszystkie