Demo FIFA 22 - data premiery znana? Jest przeciek

bartekZ

Demo FIFA 22 najprawdopodobniej się ukaże - i są to dość dobre wieści. Wychodzi bowiem na to, że w odróżnieniu do roku zeszłego, będziemy mogli przetestować to, co proponują nam twórcy z EA Sports. Co jednak ważne, wiadomość ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. To przeciek, który zawiera także datę. Jego źródło prezentujemy poniżej. Kiedy zatem ma pojawić się demo najnowszego dzieła piłkarskiego od elektroników?

Demo FIFA 22 - data premiery znana? Pojawił się przeciek

Miłośnicy FIFY odetchnęli z ulgą po ostatnich plotkach. Wychodzi bowiem na to, że wersja demo gry tym razem się pojawi.
"Tym razem" dlatego, że przed rokiem - przy okazji premiery FIFY 21 - wersja demonstracyjna się nie pojawiła. Wtedy tłumaczono to względami covidowymi i zwyczajnym brakiem czasu. Teraz takich wymówek już nie było.

Informację o ewentualnym demie zdradzili Holendrzy. Pojawiła się ona na grafice jednego z postów, który udostępnił e-sportowy profil Feynoordu. Właśnie z rzeczonej grafiki wynika, że demo FIFY 22 pojawi się 15 września. Ta sama grafika informuje o wczesnym dostępie EA Play (22 września), wczesnym dostępie Ultimate Edition (27 września) i rzecz jasna premierze regularnej, którą przewidziano na 1 października.

Podkreśla się jednak, że nie jest to w żadnym wypadku informacja oficjalna. Wiele jednak wskazuje, że rzeczywiście tak się stanie.

Aktualności

Zobacz wszystkie