eFootball wcale nie taki zły, jak się wydawało? W sieci gameplay [WIDEO]

bartekZ

eFootball wcale nie taki zły, jak mogło wydawać się na samym początku? W sieci pojawiło się nowe wideo z gry, które - można odnieść takie wrażenie - nieco odmienia jej wizerunek. Warto dodać, że jest to korzystna zmiana. Twórcy nowe materiały zaprezentowali podczas gamescomu. Jak wypadło to jednak w praktyce?

eFootball wcale nie taki zły, jak się wydawało? W sieci pojawił się gameplay z gamescomu

eFootball od samego początku nie ma łatwego życia. Dla jeszcze nieco mniej zorientowanych przypominamy, że jest to produkcja od Konami, która od tego roku ma zastąpić kultową serię Pro Evolution Soccer. Poza zmianą nazwy, gra ma nieco inne założenia niż jej poprzedniczka. Ma być wydana w modeli biznesowym free-2-play. Poszczególne tryby mają być dostępne jako dodatkowo płatne DLC. Podobnie zresztą być może będzie z poszczególnymi zespołami.

W sieci jakiś czas temu pojawiły się też pierwsze gameplaye z gry, które zebrały sporą ilość krytyki. Przy okazji gamescomu twórcy pokazali jednak kolejne wideo, które zostało już odebrane o wiele lepiej. Co rzuca się w oczy na samym początku? Z pewnością dopracowana mechanika. Ma ona zdecydowanie poprawić realizm gry. To jednak nie wszystko.

Poprawie uległy takie elementy, jak gra ciałem, doskonałość podań i strzałów oraz bardziej efektywne dryblingi. To wszytko ma znacznie poprawić realizm.

Aktualności

Zobacz wszystkie