Gadżet tylko dla prawdziwych fanów. 16 tysięcy złotych za figurkę z Devil May Cry

bartekZ

Gadżet tylko dla prawdziwych fanów? Chyba tak właśnie można nazwać figurkę, której cena - w przeliczeniu na naszą rodzimą walutę - wynosi, bagatela, 16 tysięcy złotych. Mowa o postaci z Devil May Cry. Właśnie tyle przyjdzie nam zapłacić za mierzącą nieco ponad metr postać Dantego. Jeśli jednak nie stać Was na zakupienie najlepszej wersji figurki, której cenę podaliśmy wyżej - mamy dobre wieści. Mianowicie, producenci postanowili wydać także bardziej ubogi model Dantego. Ten będzie kosztować około 10 tysięcy złotych. Czym się różni od droższej wersji?

Gadżet tylko dla prawdziwych fanów - figurka za 16 tysięcy złotych z Devil May Cry

Jak dobrze wiemy, niektóre gadżety do gier osiągają zawrotne wartości. Są jednak fani tak zagorzali, że cena nie gra dla nich żadnej roli. Teraz można się zastanawiać, czy znajdą się fani Devil May Cry, którzy na figurkę bohatera wyłożą aż... 16 tysięcy złotych. W przeliczeniu na rodzimą walutę, właśnie mniej-więcej tyle trzeba zapłacić za nieco ponad metrową postać Dantego. Figurka ma ważyć aż 30 kilogramów. Jej cena w oficjalnym sklepie Prime1 to dokładnie 4300 dolarów.

Producenci przewiedzieli jednak, że na wersję premium figurki nie będzie stać każdego. Wobec tego stworzyli w teorii gorszą wersję, za którą trzeba zapłacić już "tylko" około 10 tysięcy złotych. Główna różnica polega na odtworzeniu głowy bohatera. Wersja premium jest wykonana z silikonu i ma syntetyczne włosy. I choć preordery już można zamawiać, figurki trafią do nabywców dopiero za ponad rok. Wysyłka ma wystartować w listopadzie 2022 roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie