To tam rozegra się akcja Battlefield 6? Pewien szczegół zdradza tajemnicę

bartekZ

Tam rozegra się akcja Battlefield 6? W sieci pojawiły się interesujące dywagacje, poparte naprawdę konkretnymi poszlakami. Wiele bowiem wskazuje na to, że akcja najnowszego BF rozegra się w Kazachstanie. Wszystko ma natomiast obejmować konflikt pomiędzy organizacją NATO a Rosją. Uspokajamy - jest on jednak fikcyjny, stworzony na potrzeby historii przedstawionej w grze. Skąd jednak wiadomo o Kazachstanie? To niebywale interesujące!

To tam rozegra się akcja Battlefield 6? Pewien szczegół zdradza tajemnicę

Dziś bardzo dużo mówi się o Battlefield 6! Wszystko zaczęło się od gorących wieści, które odnosiły się do tego, że prace nad najnowszym Need For Speed przerwano właśnie na rzecz popularnej gry wojennej. Oznacza to, że w nowego NFS'a na pewno nie zagramy w tym roku, natomiast deweloperzy zrobią wszystko, aby było to możliwe w przypadku BF6. Teraz na jaw wychodzą kolejne niebywale ciekawe fakty. Jak się okazuje, w sieci pojawiły się pewne poszlaki, które zdradzają miejsce akcji w Battlefield 6.

Według najnowszych doniesień, akcja tym razem rozegra się na terytorium Kazachstanu. Skąd to jednak wiadomo? Wszystko dzięki YouTuberowi, który legitymuje się nickiem DANNYonPC. Ten specjalizujący się grach wojennych internauta opublikował na swoim kanale ciekawy materiał. To nic innego jak techniczne demko od EA, prezentujące render pewnego bohatera BF6.

Na wideo można doszukać się współrzędnych - jak podaje PPE.pl, pojawiają się one dokładnie w 29 sekundzie materiału. Prowadzą one do pewnego miejsca właśnie w Kazachstanie. Kolejny trop prowadzący do tego kraju, gracze wyłapali jeszcze w Battlefield 5. Wtedy numery współrzędnych odkryto w innym miejscu. Wiele wskazuje więc na to, że "szóstka" BF zabierze nas właśnie do Kazachstanu, a fikcyjny konflikt będzie dotyczyć NATO i Rosji.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie