Kolejna znana postać dołącza do Fortnite! Mike Lowrey wkracza do gry!

adrianG

Kolejna znana postać dołącza do Fortnite! W grze pojawił się już Travis Scott, Ariana Grande, Rick i Morty, postacie z uniwersum Marvela i Star Wars oraz znacznie więcej. Fortnite może pochwalić się ogromną ilością współprac. Tym razem postanowiono dodać postać z filmowej serii Bad Boys. Mike Lowrey jest już dostępny w grze wraz z dodatkowymi akcesoriami.

Kolejna znana postać dołącza do Fortnite! Nowym strojem dla postaci jest Mike Lowrey z Bad Boys!

Fortnite jest nadal świetnie rozwijającą się grą. Do gry wydawane jest sporo nowej i różnorodnej zawartości. Fortnite nawiązało już wiele współprac, dzięki którym gracze mogli cieszyć się wyjątkową zawartością. Jednymi z głośniejszych współprac były z pewnością koncerty Travisa Scotta, czy Ariany Grande, których stroje potem można było zakupić w grze. Dostępna była również zawartość związana z Avengers od marki Marvel. W ostatnim czasie dodano do gry postać Ricka Sancheza i Mecha Mortyego z serialu Rick i Morty.

Tym razem do gry dodano postać graną przez Willa Smitha w serii filmów Bad Boys. Oczywiście jest to Mike Lowrey, którego strój dla postaci od teraz można kupić w sklepie gry. Warto dodać, że kupując strój gracze otrzymają również plecak Torba Detektywa. Dodatkowo można zakupić osobno Pałasze Postrzeleńca, czyli podwójny kilof, który idealnie pasuje do całego stroju. 

Aktualności

Zobacz wszystkie