Zapowiedziano PlayStation Showcase 2021! Czego możemy się spodziewać?

adrianG

Zapowiedziano PlayStation Showcase 2021! Kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez Sony odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Jest to ważne wydarzenie dla wielu graczy, ale głównie dla posiadaczy konsol PlayStation. Zaprezentowane zostaną nowości, które trafią na konsole Sony pod koniec tego roku. Gracze mogą spodziewać się wielu ciekawych produkcji od różnych wydawców, a w tym od PlayStation Studios.

Zapowiedziano PlayStation Showcase 2021! Gracze mogą spodziewać się wielu nowości na konsole PlayStation!

Oficjalnie tegoroczna edycja PlayStation Showcase została zapowiedziana. Już 9 września o godzinie 22:00 czasu polskiego odbędzie wydarzenie związane z marką PlayStation. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo i za darmo, więc wszyscy zainteresowani będą mogli je obejrzeć. Transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube oraz Twitch.

Na PlayStation Showcase zostaną zaprezentowane i omówione wszystkie nowości jakie pojawią się za jakiś czas. Całe wydarzenie ma potrwać około 40 minut i w tym czasie pokazane zostaną nadchodzące produkcje od PlayStation Studios oraz innych wydawców, które trafią na konsole PlayStation. Zaprezentowane gry mają pojawić się już w okresie świątecznym i krótko po nim.

Osoby czekające na nową generację VR od Sony mogą być rozczarowane. W oficjalnym komunikacie pojawiła się informacja, że podczas wydarzenia nie zostanie zaprezentowana nowa generacja PlayStation VR.

Aktualności

Zobacz wszystkie