Wiedźmin 3: Dziki Gon z aktualizacją dla nowej generacji! Gra otrzyma darmowe dodatki!

adrianG

Wiedźmin 3: Dziki Gon z aktualizacją dla nowej generacji! Kompletna wersja wiedźmina z ulepszeniami, które zaoferują jeszcze lepszą jakość gry trafi do graczy w tym roku. Osoby posiadające już grę otrzymają darmową aktualizację z ulepszeniami. Twórcy gry przygotowali dodatki do gry inspirowane serialem Wiedźmin od Netflixa.

Wiedźmin 3: Dziki Gon z aktualizacją dla nowej generacji! To nie jedyna z zapowiedzianych nowości!

W ostatnim czasie odbył się WitcherCon, na którym zaprezentowano wiele ciekawych nowości związanych z uniwersum Wiedźmina. Graczy najbardziej powinny ucieszyć informacje związane z trzecią odsłoną gry Wiedźmin. CD Projekt Red zapowiedziało wersję Wiedźmina 3 przygotowaną z myślą o najnowszej generacji konsol i PC, która będzie oferować jeszcze lepsza jakość z rozgrywki. Nowa wersja gry pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC jeszcze w tym roku. Posiadacze kopii gry na PlayStation 4, Xbox One lub PC otrzymają darmową aktualizację do ulepszonej wersji.

To jednak nie jedyna nowość. Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma również nowe darmowe dodatki, które będą powiązane z serialem Wiedźmin od Netflixa. Na ten moment wiadomo, że DLC-ki nie będą zarezerwowane wyłącznie dla ulepszonej wersji gry. Nowe dodatki dostępne będą za darmo na wszystkich platformach, na których gra jest dostępna. Więcej informacji na temat nadchodzących zawartości pojawi się wkrótce.

Aktualności

Zobacz wszystkie