Robert Lewandowskim drugim najlepszym piłkarzem w FIFA 22!

bartekZ

Robert Lewandowski drugim najlepszym piłkarzem w FIFA 22! Choć dobrze wiemy, że Polak jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie - takie wyróżnienie trzeba traktować z wielkim szacunkiem. Lewandowski w najpopularniejszej piłkarskiej grze na świecie wyprzedził choćby Cristiano Ronaldo, co jest wielkim wyczynem. Przed napastnikiem Bayernu oraz polskiej reprezentacji, znalazł się jedynie Leo Messi. Argentyńczyk od lat uważany jest za najwybitniejszego piłkarza w historii, a porównuje się go nawet - mówiąc wprost - do kosmity. Jak wygląda zestawienie najlepszych piłkarzy w FIFA 22? Poniżej znajdziecie listę.

Robert Lewandowski drugim najlepszym piłkarzem w FIFA 22! Przed Polakiem tylko Leo Messi

A więc stało się! Robert Lewandowski znów został doceniony przez zespół EA Sports. Polski napastnik będzie drugim najlepszym piłkarzem w całej grze. Przed nim znajduje się jedynie popularny Argentyńczyk - Leo Messi. Lewandowski za sobą zostawił takie tuzy, jak choćby Cristiano Ronaldo czy Neymar.

Suma punktów umiejętności Lewandowskiego wynosi 92. Najlepszy w grze Messi ma ich 93. Później aż pięciu piłkarzy za Polakiem, może pochwalić się overallem na poziomie 91. Są to: wspomniany wcześniej Cristiano Ronaldo, De Bruyne, Mbappe, Nerymar oraz Oblak.

Lista dziesięciu najlepszych piłkarzy z FIFA 22 wygląda tak:

  1. Lionel Messi (RW) – Argentyna
  2. Robert Lewandowski (ST) – Polska
  3. Cristiano Ronaldo (ST) – Portugalia
  4. Kevin De Bruyne (CM) – Belgia
  5. Kylian Mbappé (ST) – Francja
  6. Neymar Jr (LW) – Brazylia
  7. Jan Oblak (GK) – Słowenia
  8. Harry Kane (ST) – Anglia
  9. N’Golo Kanté (CDM) – Francja
  10. Manuel Neuer (GK) – Niemcy

Aktualności

Zobacz wszystkie