Sony usuwa grę Cyberpunk 2077 z PS Store!

bartekZ

Sony usuwa grę Cyberpunk z PS Store! Cierpliwość do tytułu polskiej produkcji w Sony najwyraźniej się skończyła. Poza tym, na oficjalnej stronie PlayStation widnieje komunikat o zwrotach pieniędzy za kupno niestety nie do końca udanej produkcji od CD Project RED. Jak można przeczytać na playstation.com, grę Cyberpunk 2077 z PS Store usunięto do odwołania.

Sony usuwa grę Cyberpunk 2077 z PS Store!

Stało się! Sony powiedziało dość i usunęło grę Cyberpunk 2077 z PS Store. Oznacza to, że nie można już jej pobierać za pomocą tejże platformy. Cierpliwość Sony skończyła się po tym, gdy gracze składali coraz to więcej skarg na funkcjonowanie gry na PlayStation - chodzi głównie o PS4.

Sony zapowiedziało także, że aby zapewnić swoim klientom poziom odpowiedniej satysfakcji, zapewni im zwrot pieniędzy za Cyberpunka 2077 kupionego właśnie za pomocą PS Store. Na oficjalnej stronie Play Station widnieje następujący komunikat:

"SIE przez cały czas dąży do tego, aby zapewnić klientom wysoki poziom satysfakcji. W związku z tym oferujemy zwrot pieniędzy wszystkim graczom, którzy kupili Cyberpunk 2077 w PlayStation Store. SIE usuwa też grę Cyberpunk 2077 z PlayStation Store aż do odwołania."

Po czym dodano:

"Gdy potwierdzimy zakup Cyberpunk 2077 w PlayStation Store, zaczniemy przetwarzanie zwrotu pieniędzy. Zwróć uwagę, że czas zwrotu może być różny w zależności od metody płatności i instytucji finansowej."

Aktualności

Zobacz wszystkie