Psychonauts 2 jest już oficjalnie dostępne! Sprawdźcie najnowszy zwiastun!

adrianG

Psychonauts 2 jest już oficjalnie dostępne! Dzisiaj odbyła się premiera drugiej części gry. Gracze mogą wreszcie zagrać w produkcję, na którą czekali już od kilku lat. Na transmisji z targów Gamescom 2021 zaprezentowano oficjalny zwiastun premierowy gry. Nowy zwiastun tylko potwierdza, że gra jest świetna.

Psychonauts 2 jest już oficjalnie dostępne! Gra trafiła do subskrypcji Xbox Game Pass!

Gracze długo czekali na ten dzień. Dzisiaj premiera długo wyczekiwanej kontynuacji Psychonauts. Gra jest już dostępna, więc gracze mogą rozpocząć przygodę. Dodatkowo na transmisji z Gamescom 2021 pokazano nowy zwiastun gry, który jeszcze bardziej zachęca do zapoznania się z tytułem. Jest to oficjalny zwiastun premierowy Psychonauts 2. Nowy zwiastun promuje grę w świetnym stylu i chociaż ukazuje różne momenty z fabuły to wszystko jest ze sobą spójne i tworzy jedną całość.

Psychonauts 2 dostępne jest na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Xbox Series X|S. Posiadacze konsoli PlayStation 5 nie muszą się martwić ponieważ uruchomią grę dzięki wstecznej kompatybilności. Gra dostępna jest również w ramach subskrypcji Xbox Game Pass. Gracze posiadający opłaconą subskrypcję mogą grać w Psychonauts 2 na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. W przypadku zmiany urządzenia będą mogli kontynuować swoją rozgrywkę korzystając z zapisów gry w chmurze.

Aktualności

Zobacz wszystkie