Nowe DLC do The Sims 4 - w grze będzie straszyć?

bartekZ

Nowe DLC do The Sims 4 ukaże się już niebawem! Najnowszy pakiet akcesoriów do niezwykle popularnej gry swoją premierę będzie miał 12 stycznia. Co o nim wiadomo? Jak wpłynie na rozgrywkę? Maxis nie ujawnia wielu szczegółów, ale w mediach społecznościowych ukazały się wymowne grafiki. Wiele wskazuje na to, że dodatek będzie miał coś wspólnego z duchami. Czy w domach Simów zacznie straszyć?

Nowe DLC do The Sims 4 - w grze będzie straszyć? Duchy motywem przewodnim!

Popularne The Sims 4 - mimo tego, że tytuł coraz bardziej się starzeje - nieustannie bawi graczy. Jest to możliwe głównie za sprawą cyklicznie pojawiających się dodatków, które przeważnie są tematyczne i subtelnie odświeżają grę. Dzięki temu tytuł jest z nami obecny już bardzo długo i można odnieść wrażenie, że jego staż się jeszcze powiększy. Zwłaszcza, że nowe DLC jest już za pasem.

Właśnie jutro ma pojawić się kolejny dodatek do The Sims 4. Co w nim zobaczymy? Autorzy jak na razie są bardzo oszczędni w zapowiedziach, jednakże wszystko sugeruje na to, że skupią się w nim na szeroko pojmowanych siłach nadprzyrodzonych. Snuć taki scenariusz pozwala sugestywny gif opublikowany przez twórców w ich mediach społecznościowych.

Co ciekawe, w tym roku ma wyjść jeszcze kilka ciekawych ulepszeń gry - mają być one powiązane z różnymi kulturami.

Aktualności

Zobacz wszystkie