Zdumiewająca cena Trybu Fabularnego RDR 2 w sklepie Microsoftu

bartekZ

Zdumiewająca cena Trybu Fabularnego Red Dead Redemption 2 w sklepie Microsoftu! Choć gra ma już ponad 2 lata, nadal trzyma swoją cenę. Jednakże, sytuacja o której piszemy dziś, jest wręcz bezprecedensowa. Warto jeszcze dodać, że już wcześniej Rockstar zdecydował się na oddzielne wypuszczenie samodzielnego trybu online RDR 2. Jak na tle cenowym w porównaniu z resztą prezentuje się jednak sam Tryb Fabularny? Będziecie zaskoczeni.

Zdumiewająca cena Trybu Fabularnego RDR 2 w sklepie Microsoftu

Red Dead Redemption to niewątpliwie jedna z najlepszych gier ostatnich lat. Nic więc dziwnego, że twórcy widząc sukces produkcji, zdecydowali się na jej dodatkowe rozdzielenie na samodzielne tryby. Najpierw na rynek wypuszczono samodzielny tryb online, natomiast teraz w sklepie Microsoftu pojawił się samodzielny tryb fabularny. Dlaczego jednak o tym piszemy? Jak się okazuje, wielu graczy zszokowała cena, jaka widnieje przy Trybie Fabularnym RDR 2 we wspomnianym wcześniej sklepie.

Jak łatwo się domyślić, Tryb Fabularny oferuje samą kampanię. Mimo, iż nadal zbiera ona kapitalne recenzje, wycena produktu wprawiła graczy w niemałe zdziwienie. Za rzeczony Tryb Fabularny trzeba bowiem zapłacić 160 złotych. Cena dziwi tym bardziej, że za pudełkowa wersja, która obejmuje zarówno grę online jak i fabułę, kosztuje gdzieniegdzie nawet 130 złotych. Czym zatem się kierowano, ustalając dość niezrozumiałą kwotę? Tego prawdopodobnie nie wie nikt...

Aktualności

Zobacz wszystkie