BlizzCon 2021 nie odbędzie się! Blizzard Entertainment zmienia plany!

adrianG

BlizzCon 2021 nie odbędzie się! Wiele osób może być zawiedzionych tą informacją, ale niestety taką decyzję przekazali organizatorzy wydarzenia. BlizzCon 2020 nie odbył się z powodu panującej na świecie pandemii i ten sam los spotka tegoroczną edycję wydarzenia. Blizzard Entertainment ma jednak w planach zorganizować mniejsze wydarzenie na początku 2022 roku. Może to w pewnym stopniu zrekompensować fanom brak właściwej edycji.

BlizzCon 2021 nie odbędzie się! Taką informację podali organizatorzy!

To już pewne. Tegoroczna edycja BlizzCon nie odbędzie się. Organizatorzy zmuszeni byli odwołać wydarzenie z powodu obecnej sytuacji panującej na świecie. W zeszłym roku pandemia pokrzyżowała plany wielu osobom oraz organizatorom różnego rodzaju imprez, co spowodowało, że zdecydowana większość tych wydarzeń się nie odbyła. Jednym z takich wydarzeń był BlizzCon 2020. Jak się okazuje, wiele imprez nadal się nie odbędzie, a jeśli już, to tylko na transmisjach online. BlizzCon 2021 niestety spotka ten sam los co poprzednią edycję.

Blizzard Entertainment szykuje jednak coś w zamian. W planach jest zorganizowanie mniejszego wydarzenia, które odbędzie się na początku przyszłego roku. Powinno to w jakimś stopniu zrekompensować fanom odwołany BlizzCon. Będzie to również przedsmak tego co twórcy przygotują na kolejny BlizzCon. Miejmy nadzieję, że właściwy BlizzCon 2022 odbędzie się już normalnie i bez żadnych problemów.

Aktualności

Zobacz wszystkie