Cyberpunk 2077 w końcu działa lepiej na PS4! Wszystko dzięki Patchowi 1.31

bartekZ

Cyberpunk 2077 w końcu działa lepiej na PlayStation 4! Wszystko dzięki Patchowi 1.31. Tym samym użytkownicy wspomnianej konsoli w końcu mogą cieszyć się z lepszej optymalizacji tytułu, który od początku przyprawił bardzo dużo kłopotów konsolą starszej generacji. Jak czytamy w PPE.pl - twórcom udało się wyeliminować szereg błędów, a gra praktycznie bez przerwy działa w 30 klatkach na sekundę. Poprzednio było to nie do pomyślenia.

Cyberpunk 2077 w końcu działa lepiej na PlayStation 4! Zbawienny okazał się Patch 1.31

Na takie wieści czekali wszyscy posiadacze konsoli starszej generacji, a jednocześnie gracze, którzy marzyli o bezproblemowej grze w Cyberpunka 2077. Jak się okazuje - najnowszy Patch 1.31 sprawia, że gra na PlayStation 4 staje się w końcu możliwa. Z pewnością wszyscy pamiętają problemy, jakie miały miejsce tuż po premierze Cyberpunka 2077. Gra na PS4 była w zasadzie niemożliwa, a konsola nie radziła sobie z produkcją. Doszło nawet do tego, że grę wycofano z PS Store, a gracze mogli wnosić o zwrot pieniędzy za zakup Cyberpunka 2077.

I choć Patch 1.31 wnosi wiele ciekawych zmian, najwięcej mówi się właśnie o "optymalizacji pamięci kart graficznych" na sprzęcie od Sony. Pierwsze wrażenia graczy są niebywale pozytywne. Gra stale - nawet podczas dynamicznych scen, trzyma poziom 30 klatek na sekundę. Momentami wartość spada do 27 fps.

Aktualności

Zobacz wszystkie