I Am Jesus Christ - najnowsze wideo i informacje o polskiej grze

bartekZ

I Am Jesus Christ - w sieci pojawiło się nowe wideo i kolejne informacje o polskiej grze. Produkcja w zamyśle ma być symulatorem życia Jezusa Chrystusa. I choć zapowiedziano ją jeszcze pod koniec 2019 roku i wydawało się, że pomysł przepadł - twórcy niespodziewanie o sobie przypomnieli. Udostępnione przez nich nagranie pokazuje postępy, jakie w produkcji udało się poczynić w ciągu ostatniego roku. Wszystko wskazuje na to, że gra rzeczywiście ujrzy światło dzienne. Kwestią miesięcy jest darmowe demo, które ukaże się na Steamie.

I Am Jesus Christ - najnowsze wideo i informacje o polskiej grze!

Swego czasu głośno było o zapowiedzi polskiej gry, która miała być niejakim symulatorem życia Jezusa Chrystusa. Pierwsze wzmianki o produkcji pojawiły się pod koniec 2019 roku i od tego momentu temat ucichł. Gdy wszyscy zdążyli już zapomnieć o interesującym projekcie, twórcy znów dali o sobie znać. W sieci opublikowali bowiem wideo, w którym opowiadają o postępach w pracy nad I Am Jesus Christ.

Co ciekawe, gra ma dysponować otwartym światem. Wszystko natomiast odbywać się będzie w okresie od chrzcin Jezusa, do jego zmartwychwstania. Rozrywka ma być oparta na tworzeniu cudów (mówi się, że w grze dostępnych ma być ich aż 30), a także na walce ze złem - w tym przypadku z szatanem.

Dzieło Polaków trafi jedynie na PC. W kwietniu - o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem - pojawi się darmowa wersja demonstracyjna gry, do pobrania na Steamie. Wideo twórców można zobaczyć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie