Hełm w edycji Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect Legendary Edition!

bartekZ

Hełm w Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect Legendary Edition! Bardzo interesujący i naprawdę imponujący zestaw przedstawiły dziś Electronic Arts i BioWare. Jak już wiadomo, całość zadebiutuje w maju. My natomiast poznaliśmy cenę efekciarskiej paczki z hełmem, która w porównaniu do innych tego typu zestawów, w tym aspekcie nie wypada najgorzej. Warto dodać, że hełm odwzorowano w skali 1:1. Jest jednak pewien mały szczegół...

Hełm w Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect Legendary Edition! Znamy cenę zestawu

W ostatnim czasie specjalne, kolekcjonerskie wydania gier robią niemałą furorę. Wszystko ze względu na jedyne w swoim rodzaju gadżety znane z gier, które otrzymujemy odwzorowane w pełnej skali i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Tak samo jest w przypadku zaprezentowanej dziś Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect Legendary Edition.

Electronic Arts i BioWare zapowiedziały, że kolekcja ukaże się w maju tego roku. Wiadomo też, ile kosztować będzie sama gra. Za Mass Effect Legendary Edition należy zapłacić 288,99 złotych, no chyba, że jest się klientem EA Play. Wtedy cena spada do 260,09 złotych.

Wracając jednak do meritum - znany jest także skład Edycji Kolekcjonerskiej. Znajdziemy w niej: list od deweloperów, steelbook, piny, dwa wydruki na płótnie oraz wspomniany już wcześniej, efektowny hełm komandora Sheparda. Co ważne, stworzony jest on w skali 1:1. Ile trzeba zapłacić za taki zestaw? Producenci wycenili wszystko na 149,99 dolarów, czyli około 550 złotych. Warto jednak dodać, że omawiany zestaw nie posiada... gry.

Aktualności

Zobacz wszystkie