Wybuch kilkudziesięciu pojazdów - Cyberpunk 2077 się wyłączył

bartekZ

Wybuch kilkudziesięciu pojazdów sprawił, że Cyberpunk 2077 się wyłączył! Czy to kolejne problemy najgłośniejszej gry ostatnich miesięcy? Z tytułem od początku wiąże się wiele kontrowersji, o czym pisaliśmy już niejednokrotnie. Mowa głównie o błędach, które sprawiały wrażenie, że gra ujrzała światło dziennie nie będąc wystarczająco dopracowana. Teraz w sieci pojawił się kolejny problem, a na jego trop wpadł jeden z użytkowników Reddita. Jak udowodnił na wideo - gdy jednocześnie dojdzie do eksplozji kilkudziesięciu pojazdów, gra się wyłącza i pojawia się błąd. Stało się tak na sprzęcie od Sony.

Wybuch kilkudziesięciu pojazdów - Cyberpunk 2077 się wyłączył

Cyberpunk 2077 już od samego początku nie ma łatwego życia. Czasami można odnieść wrażenie, że gracze wręcz sami usilnie wyszukują kolejnych błędów w grze, aby później wytknąć je producentom i pochwalić się wszystkim w sieci. Teraz miejsce miała kolejna taka sytuacja, a wszystko za sprawą użytkownika portalu Reddit o pseudonimie Keyvisuals. Jak się okazuje, gracz postanowił sprawdzić, czy gra poradzi sobie z wystąpieniem wielu efektów specjalnych w jednym miejscu i tym samym czasie.

Niestety, produkcja nie zdała tego testu. Gracz zebrał w jednym miejscu kilkanaście pojazdów, a następnie w ich kierunku wystrzelił granat. Zaczęło dochodzić do kolejnych eksplozji, które ostatecznie... wyłączyły grę, a na konsoli pojawił się komunikat o błędzie. Miało to miejsce na PlayStation 5, a grę uruchomiono dzięki kompatybilności wstecznej.

W sieci pojawiło się wideo pokazujące cały omawiany proces, co można zobaczyć KLIKAJĄC W TEN LINK.

Aktualności

Zobacz wszystkie