Polska marka odzieżowa w GTA! Tryb ONLINE wzbogacony o nową zawartość

adrianG

Polska marka odzieżowa w GTA! Wraz z pojawieniem się aktualizacji The Cayo Perico Heist, do GTA ONLINE dodana została nowa zawartość. Do gry zawitała grupa muzyczna Keinemusik oraz ubrania dwóch marek, w tym jednej polskiej. MISBHV i Civilist są pierwszymi realnymi markami, których odzież została wykorzystana w GTA ONLINE.

Polska marka odzieżowa w GTA! Nowa zawartość dostępna w trybie ONLINE

GTA ONLINE dzięki wielu aktualizacją może się pochwalić nie tylko dużym wyborem pojazdów czy broni, ale także rozmaitą i sporą ilością ubrań. Gracze mogą ubrać postać według własnych preferencji. Dostępne są różne elementy garderoby takie jak: buty, spodnie, t-shirty, bluzy, akcesoria. Wszystkie dostępne do tej pory ubrania w grze były projektowane przez twórców, często inspirując się przy tym znanymi markami.

Sytuacja zmieniła się wraz z dodaniem nowej aktualizacji. Wprowadza ona nową zawartość, w tym markową odzież. W grze pojawiła się grupa muzyczna Keinemusik, ale to nie jedyna nowość, ponieważ członkowie tej grupy ubrani są w ciuchy znanych marek MISBHV i Civilist. Owocem współpracy twórców GTA oraz polskiej marki odzieżowej MISBHV, Berlińskiej sieci sklepów Civilist i grupy Keinemusik jest nowa linia ubrań w grze. Każdy gracz może zaopatrzyć się w nową zawartość, wystarczy udać się do sklepu odzieżowego Didier Sachs lub Ponsonbys.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie